filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Grand OFF
2009
http://www.grandoff.eu/
Festiwal Grand Off im. Witolda Kona
Data wręczenia nagród:
21 listopada
Grand OFF
Najlepsza fabuła
wygrane
Grunt pod stopami
(2008)
Rene Hernandez
nominacje
Contresens
(2009)
Pierre-Alfred Richard
Die Schneider Krankheit
(2008)
Javier Chillón
Discharged
(2008)
Micha Kinsbruner
Dwa ptaszki
(2008)
Rúnar Rúnarsson
Janek
(2006)
Piotr J. Lewandowski
Najlepsza aktorka
wygrane
[Danuta Stenka]
Danuta Stenka
jako Teresa w filmie
Janek
(2006)
nominacje
Dakota Blue Richards
Five Miles Out
(2009)
Hana Laslo
Mazal
(2008)
Arna-Maria Winchester
Mixed Bag
(2008)
Gertrud Roll
Valencia
(2008)
Najlepszy aktor
wygrane
[Paul Merkle]
Paul Merkle
jako Janek w filmie
Janek
(2006)
nominacje
Pablo Nicomedes
C'est plutôt genre Johnny Walker
(2008)
Maurice Chevit
Le goûter
(2008)
Omar Brown
Playground
(2008)
Igor Sigov
The Door
(2008)
Najlepsza reżyseria
wygrane
[Juanita Wilson]
Juanita Wilson
The Door
(2008)
nominacje
Matthieu Ploteau
In Nomine Patris
(2009)
Denis Rovira van Boekholt
Lazarus Taxon
(2008)
Susan Cohen
Open Your Eyes
(2008)
Emma Sullivan
Po jutrze
(2009)
Najlepsze zdjęcia
wygrane
Asämara
(2009)
Javier Agirre
Wysłane do pracy, zmuszone, by zarabiać na życie - taka jest rzeczywistość, z którą muszą się dziś borykać miliony dzieci w Afryce - bez względu na wiek. Zarówno w mieście, jak i na wsi cel jest taki sam - przetrwanie.
nominacje
Kingsland #1: The Dreamer
(2008)
Florian Hoffmeister
Korzenie
(2008)
Gregory Bindschedler
Tam, gdzie słońce się nie spieszy
(2009)
Artur Sienicki
Tara
(2008)
Tomasz Augustynek
Najlepszy film animowany
wygrane
Zatrudnienie
(2008)
Santiago Bou Grasso
Mężczyzna żyje w dziwacznym świecie, gdzie ludzka praca nabiera nowego wymiaru.
nominacje
Die Seilbahn
(2008)
Claudius Gentinetta
Dossiê Rê Bordosa
(2008)
Cesar Cabral
Nostalgia Pana Drucika
(2009)
Jonathan Ostos Yaber
Wujek
(2008)
Maciej Sznabel
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Niarma
(2008)
Edgar Bartenev
nominacje
Kuester
(2009)
Svyatoslav Fekhtel
Samba de Quadra
(2008)
Luiz Ferraz
,
Gustavo Mello
Tam, gdzie słońce się nie spieszy
(2009)
Matěj Bobřík
Yek Roze Por Dard
(2008)
Sattar Chamani Gol
Najlepszy montaż
wygrane
Sommersonntag
(2008)
Tanja Petry
nominacje
Celluloidiva
(2008)
Harald Schleicher
Devil's Land
(2009)
Ryan Ashford
L'Amore è un giogo
(2009)
Cristina Flamini
The Intruder
(2009)
Paul Matian
Najlepszy scenariusz
wygrane
James
(2008)
Connor Clements
nominacje
La Condena
(2009)
Mario de la Torre Espinosa
Moja sykstyna
(2008)
Jonathan Colinet
,
Sébastien Dubus
Palce u nóg
(2008)
Laurent Denis
The Perfect Woman
(2009)
Uta Arning
Wyróżnieni w roku 2009
Janek
(
2/3
)
The Door
(
1/2
)
Grunt pod stopami
(
1/1
)
Zatrudnienie
(
1/1
)
Sommersonntag
(
1/1
)
James
(
1/1
)
Niarma
(
1/1
)
Asämara
(
1/1
)
Tam, gdzie słońce się nie spieszy
(
0/2
)
Dwa ptaszki
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.