filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Sputnik
2011
http://www.sputnikfestiwal.pl/
Sputnik - Festiwal Filmów Rosyjskich
Data wręczenia nagród:
27 listopada
Festiwal odbędzie się między 15 a 27 listopada.
Sputnik - Grand Prix
Pierwsze miejsce
wygrane
Faust
(2011)
Aleksander Sokurow
Drugie miejsce
wygrane
Palacz
(2010)
Aleksiej Bałabanow
Weteran amii radzieckiej pracuje w kotłowni przy piecach, gdzie trafiają zwłoki ofiar mafijnych porachunków.
Trzecie miejsce
wygrane
Portret o zmierzchu
(2011)
Angelina Nikonova
Kiedy pogrążona w małżeńskim kryzysie psycholog zostaje napadnięta i zgwałcona, zaczyna inaczej patrzeć na swoje życie.
Sputnik - Nagroda Publiczności
I miejsce
wygrane
Generation P
(2011)
Victor Ginzburg
Udział w konkursie głównym
nominacje
Beduin
(2011)
Igor Voloshin
Dolina róż
(2011)
Dmitriy Cherkasov
Dom wiatru
(2011)
Viatcheslav Zlatopolski
Gromozeka
(2011)
Vladimir Kott
Kandahar
(2010)
Andrei Kavun
Myśliwy
(2011)
Bakur Bakuradze
Obojętność
(2010)
Oleg Flyangolts
Syberia, Monamour
(2011)
Vyacheslav Ross
W sobotę
(2011)
Aleksandr Mindadze
Zawieszenie broni
(2010)
Svetlana Proskurina
Mały Sputnik
Udział w sekcji
nominacje
Alosza Popowicz i Wąż Tugaryn
(2004)
Konstantin Bronzit
Biała i Strzała podbijają kosmos 3D
(2010)
Svyatoslav Ushakov
,
Inna Evlannikova
Dziadek do orzechów
(1973)
Boris Stepantsev
+3
Udział w sekcji
Kiwaczek
(1972)
Szapoklak
(1974)
Kiwaczek idzie do szkoły
(1983)
Krokodyl Gena
(1969)
Kiwaczek
(1972),
Szapoklak
(1974),
Kiwaczek idzie do szkoły
(1983),
Krokodyl Gena
(1969)
Roman Kachanov
Kopciuszek
(1979)
Ivan Aksenchuk
Królowa śniegu
(1957)
Lev Atamanov
Kubuś Puchatek
(1969)
Fyodor Khitruk
Wilk i Zając
(1969)
Vyacheslav Kotyonochkin
Złoty kogut
(1967)
Aleksandra Snezhko-Blotskaya
Sekcja 'Ale kosmos!'
Udział w sekcji
nominacje
Aelita
(1924)
Jakow Protazanow
Ciężar nieważkości
(1997)
Maciej Odoliński
Droga do gwiazd
(1957)
Pavel Klushantsev
Mgławica Andromedy
(1967)
Yevgeni Sherstobitov
Papierowy żołnierz
(2008)
Aleksey German Jr.
Planeta Burz
(1962)
Pavel Klushantsev
Przez ciernie do gwiazd
(1981)
Richard Viktorov
Solaris
(1972)
Andriej Tarkowski
Spotkanie na Kasjopei
(1974)
Richard Viktorov
W drodze na Kasjopeję
(1973)
Richard Viktorov
Sekcja 'Kalejdoskop'
Udział w sekcji
nominacje
All Inclusive ili Vsyo vklyucheno!
(2011)
Eduard Radzyukevich
Dwa dni
(2011)
Dunya Smirnova
Forsa
(2011)
Konstantin Buslov
Kocham Cię
(2011)
Aleksandr Rastorgujev
,
Pavel Kostomarov
Nieadekwatni ludzie
(2010)
Roman Karimov
Praktykowanie piękna
(2011)
Viktor Shamirov
Serce bumerang
(2011)
Nikolay Khomeriki
Suchodoły
(2011)
Aleksandra Strelyanaya
W drobny mak
(2011)
Roman Karimov
Ziemia ludzi
(2011)
Sergei Govorukhin
Żyła sobie baba
(2011)
Andrey Smirnov
Sekcja 'Mocne kino'
Udział w sekcji
nominacje
Brat
(1997)
Aleksiej Bałabanow
Brat 2: Misja w Chicago
(2000)
Aleksiej Bałabanow
Jesteśmy z przyszłości
(2008)
Andrei Malyukov
Ładunek 200
(2007)
Aleksiej Bałabanow
Sto dni rozkazu
(1990)
Hussein Erkenov
Straż dzienna
(2006)
Timur Bekmambetov
Straż nocna
(2004)
Timur Bekmambetov
Wojna
(2002)
Aleksiej Bałabanow
Sekcja 'Moskwo, kocham Cię!'
Udział w sekcji
nominacje
Chodząc po Moskwie
(1963)
Georgi Daneliya
Człowiek z kamerą filmową
(1929)
Dziga Vertov
Dworzec białoruski
(1971)
Andrey Smirnov
Moskwa
(1999)
Alexander Zeldovich
Moskwa nie wierzy łzom
(1979)
Vladimir Menshov
Poproszę książkę zażaleń
(1964)
Eldar Riazanow
Słowo jak głaz
(2007)
Aleksey Mizgirev
Stworzył nas jazz
(1984)
Karen Szachnazarow
Sekcja 'Rosyjski Eros'
Udział w sekcji
nominacje
Czterdziesty pierwszy
(1956)
Grigorij Czuchraj
Encore, jeszcze raz!
(1992)
Pyotr Todorovskiy
Jesień
(1974)
Andrey Smirnov
Katya Ismailova
(1994)
Walery Todorowski
Letni deszcz
(2002)
Aleksandr Atanesyan
Mała Wiera
(1988)
Vasili Pichul
Miłość we troje
(1927)
Abram Room
Moskiewska parada
(1992)
Ivan Dykhovichnyj
Nad ciemną wodą
(1993)
Dmitriy Meskhiev
Naga w kapeluszu
(1991)
Aleksandr Polynnikov
O potworach i ludziach
(1998)
Aleksiej Bałabanow
Poyezdka v Visbaden
(1989)
Yevgeni Gerasimov
Sierp i młot
(1994)
Sergey Livnev
Woźnica i król
(1989)
Vladimir Alenikov
Zazdrość bogów
(2000)
Vladimir Menshov
Sekcja 'The Best of Sputnik'
Udział w sekcji
nominacje
Bączek
(2009)
Vasili Sigarev
Bikiniarze
(2008)
Walery Todorowski
Dzień w Juriewie
(2008)
Kiriłł Sieriebriennikow
Dzikie pole
(2008)
Mikheil Kalatozishvili
Jak spędziłem koniec lata
(2010)
Aleksey Popogrebskiy
Kierowca dla Wiery
(2004)
Paweł Czuchraj
Morfina
(2008)
Aleksiej Bałabanow
Nirwana
(2008)
Igor Voloshin
Papierowy żołnierz
(2008)
Aleksey German Jr.
Pochowajcie mnie pod podłogą
(2009)
Sergei Snezhkin
Półtora pokoju
(2009)
Andrey Khrzhanovskiy
Rusałka
(2007)
Anna Melikyan
Sala numer 6
(2009)
Karen Szachnazarow
Wygnanie
(2007)
Andriej Zwiagincew
Wyspa
(2006)
Pavel Lungin
Sekcja 'Warszawska Euforia'
Udział w sekcji
nominacje
Euroazjata
(2010)
Sharunas Bartas
Masakra
(2010)
Andrei Kudinenko
Moje drogie dzieci
(2009)
Zhanna Issabayeva
P.S
(2010)
Yalkin Tuychiev
Złodziej światła
(2010)
Aktan Arym Kubat
Wyróżnieni w roku 2011
Generation P
(
1/1
)
Faust
(
1/1
)
Palacz
(
1/1
)
Portret o zmierzchu
(
1/1
)
Papierowy żołnierz
(
0/2
)
Brat 2: Misja w Chicago
(
0/1
)
Solaris
(
0/1
)
Brat
(
0/1
)
Moskwa nie wierzy łzom
(
0/1
)
Nad ciemną wodą
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.