PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1471}
7,6 147 821
ocen
7,6 10 1 147821
7,9 24
oceny krytyków
Billy Elliot
powrót do forum filmu Billy Elliot

Swoją drogą ostatnio na TVP2 lecą ciekawe filmy, ostatnio natknąłem się na Uśpieni , teraz Billy Elliot którego też nie oglądałem. Tylko coś późno emitują te dobre filmy...

Areecki

No właśnie, Szkoda że tak późno. A film Polecam ! ;)

Olka_hipi

i tak obejrze ;) . ;*

mrs robinson

seans obowiązkowy ;) !

Robertul

kiedys oglądałam ten film,ale juz końcówkę, takze bardzo sie ciesze ze będzie w TV, nawet o późnej porze. I tak obejrze ;)

ocenił(a) film na 7
Areecki

Właśnie zauważyłam, że TVP1 jak i TVP2 kiedy już puszcza dobre filmy, nowsze czy starsze to zawsze emituje je o tak późnej porze. Ostatnio np. "Tam poleje się krew". Myślę, że coś takiego zniechęca do telewizji, ale "Billy Elliot" obejrzałam do końca, bo naprawdę było warto. Poza tym był piątek ;).

ocenił(a) film na 7
Agie

Oj, przepraszam. Miało być "Aż poleje się krew". Za bardzo sugeruję się oryginalnymi tytułami ;p.

Agie

Kurde zapomniałem całkiem o tym, ale udało mi się włączyć od gdzieś 20 minuty ... Stare filmy jednak są przednie :) Polecam.
Strasznie kilka scen mnie zaskoczyło :

- Nie podobam Ci się ?
- Nigdy się nad tym nie zastanawiałem...
- Jak chcesz, mogę Ci pokazać swoją cipkę o_0

Ogólnie film - nie jest nudny i świetnie się go ogląda. Dobry podkład muzyczny i świetne przekazania różnorodnych emocji.
Gniew, miłość, przywiązanie, tęsknota ...

ocenił(a) film na 6
Areecki

No, ten tekst też mnie rozwalił :)

ocenił(a) film na 7
urinmyveins

Wielki plus za muzykę. T-Rexa to ja uwielbiam. Tańczący Astaire również utkwił mi w pamięci, a przy boogie miałam ochotę podrygiwać do rytmu. ;)
Podobał mi się, ciekawy seans. Ukazywał problemy społeczne, strajki górników, problemy finansowe rodziny Billy'ego i ich wzajemne stosunki. Tytułowy bohater zaciekawił mnie swą barwną osobowością.

Ja za to byłam poskładana ze śmiechu, kiedy rzucił zaniepokojony w stronę nauczycielki:
- Chyba nie ma pani na mnie chętki?
Czy coś podobnego. Thumbs up!

aud_hepburn

tak...dobry film i zabawny...a w TVP2 naprawde leca ostatnio ciekawe pozycje

cocco03

film jest genialny, oglądałem nie poraz pierwszy i zapewne nie ostatni :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones