PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1471}
7,6 147 857
ocen
7,6 10 1 147857
7,9 24
oceny krytyków
Billy Elliot
powrót do forum filmu Billy Elliot

W tym filmie są dwa takie super momenty... Kiedy Billy tańczy na ulicy i przed swoim ojcem...Naprawdę wzruszyła mnie też scena gdy otrzymuje list ze szkoły, że się dostał i płacze ze szczęścia- to jest słodkie....:)

ocenił(a) film na 10
natalie_11

heh, a mnie wzruszyla scena, kiedy Billy żegna się z babcią...
Babcia wewnętrznie płacze, ale stara się pohamować uczucia.
Kiedyś chciala być tancerką, lecz nie zdołała zreazlizować tego marzenia - dziś jej wnuk dokonuje tego. Zostanie tancerzem baletowym... a ona... pewnie już nigdy nie zobaczy jego tańca...

ocenił(a) film na 10
fafic

a mnie zawsze kieknie z oczu kiedy ojciec Billego wraca do kopalni a starszy brat stara się go powstrzymać. to jest przepiękna scena która wspaniale ukazuje te postaci i która... NO PO PROSTU RYCZĘ I TYLE :)

ocenił(a) film na 8
maszor

Ja też przy tym mam łzy w oczach,piękna scena !!!!

natalie_11

oj tak, ten moment z otworzeniem listu jest słodki :)) Wzruszająca jest jeszcze jedna z ostatnich scen kiedy Billy (już starszy) szykuje się do występu a na widowni siedzi jego rodzina i przyjaciel. I ta muzyczka w tle... Piękny i bardzo żywiołowy jest moment gdy w filmie leci piosenka "I love boggie" i Billy tańczy ze swoją nauczycielką. Piękny film :))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones