PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1471}
7,6 147 821
ocen
7,6 10 1 147821
7,9 24
oceny krytyków
Billy Elliot
powrót do forum filmu Billy Elliot

Jutro w TV!

użytkownik usunięty

No cóz...szczerze powiedziawszy, długo sie przymierzałam aby obejrzec ten film...i nigdy jakos nie mogłam sie na to zdobyc. Myslę, ze jutro będzie odpowiednia pora.

użytkownik usunięty

Szczerze powiedziawszy, filmweb i reklamy w TV mnie troche zmyliły...owszem będzie Billy w TV jednak 9 czerwca o 20:35. Miłego sensu ;)

ocenił(a) film na 9

no coś mi tutaj nie pasuje. no bo dziś jest 9 czerwca, a zamiast Billy'ego lecą Godziny szczytu II (bleeeeee) czy ktos ma moze informacje na temat dlaczego tak jest?

ja nie wiem czy ta tvn robi z nas idiotów??
już drugi raz nie puscili BE!!
nawet w telegazecie napisane bylo 20.35 Billy Elliot
wrrr...

użytkownik usunięty
no_chyba_ty

Ja też jestem rozczarowana. Wyczaiłam ten film w programie tv, a tu puszczają jakiś szajs z Chanem? :/

18 czerwca bedzie w tv na tvn

ocenił(a) film na 9
Meru0

chyba 18 sierpnia w tvn heh ^^....................

lucky_9

nom

ocenił(a) film na 10
Meru0

za 20 min :)

ocenił(a) film na 8
Motorcycle_Boy

przegapiłem kutfa jego mać. Pieprzony WoW (Problemy z instalacją - nie jestem "jeszcze" uzależniony) wrrrr. Zawsze tak mam.

ocenił(a) film na 10
sangreal

A ja sie jednak skusiłem na "Za wszelka cenę", bo na tvp1 i bez reklam. Może następnym razem...:)

Motorcycle_Boy

żąłuj...
widziałem za wszelka cenę, a dziś pierwszy raz zobaczyłem "BE" i muszę przyznać że Billy Elliot zrobił na mnie większe wrażenie SUPER;) Polecam!

ocenił(a) film na 9
Dzamik

A ja uwarzam, ze oba filmy są warte obejrzenia! Oba świetnie zrobione, zagrane... Oba do pomyslenia, oba o marzeniach... Polecam :)

ocenił(a) film na 9
Don_Mateo

Cieszę się, że jednak zobaczyłam BE. Film zrobil na mnie ogromne wrażenie! W 100 procentach zgadzam się z opiniami, że podczas oglądani aż noga sama drga ;) Nalewając sobie mleka w kuchni, stojąc przy blacie machałam nogą :P
Dialogi, z których w pewnych miejscach wylewała się bezpośredniość i prostota była urzekająca i świadczyła o skomplikowanym wnętrzu bohaterów...

Dosyć paplaniny, film rewelacyjny, a Bell hipnotyzuje z ekranu niezależnie, czy to taniec, czy zwykła czynność(*).

* widzieliście, że on rzadko chodził :)

Aha, a Million Dolar Baby (gartuluję tłumaczom ehh) proponuję poprostu wypożyczyć. Film równie genialny!

ocenił(a) film na 10
Kahane

Ja miałam dylemat, bo choć 'Billy'ego Elliota' już widziałam ze dwa lata temu, a 'Za wszelką cenę' jeszcze ani razu, to BE chwycił mnie za serducho przy pierwszym obejrzeniu i po prostu musiałam go sobie przypomnieć. Więc włączyłam stary dobry magnetowid i 'Za wszelką cenę' nagrałam, żeby obejrzeć jutro, a BE obejrzałam dziś. ;)
Film rewelacyjny, zgadzam się, podobał mi się nawet jeszcze bardziej niż kiedyś. Opowieść o spełnianiu marzeń, czasem warto się wszystkim sprzeciwić i dawać z siebie wszystko. ;) No i oczywiście fantastyczna rola Bella. Film naprawdę piękny, nawet reklamy się tak jakoś mniej odczuwało...
Tańczyć też się chciało. ;)

ocenił(a) film na 10
nensha

genialny film - dziwię się, że nie dostał jakiejś większej nagrody chociażby za zdjęcia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones